اپلیکیشن تقویم هفتگی بارداری پارسه‌گرد

نسخه سیستم عامل: 
اندروید نسخه 2.1 به بالا
تعداد بارگزاری: 
35443
ورژن نرم افزار: 
1

پرتال اطلاع‌رسانی پارسه‌گرد با بهره‌مندی از مشاورین، مترجمین و برنامه‌نویسان مجرب، سعی در ارائه مطالبی به‌روز، مفید، معتبر و کاربردی درکنار ایجاد محیطی جذاب و کاربر پسند برای بینندگان خود است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و احساس نیاز به در دسترس بودن یک منبع شبانه‌روزی، قابل اعتماد و مقرون به‌صرفه برای خانم‌های باردار، و عدم اطلاع هر فرد از تمامی جزئیات پزشکی و روانشناسی این دوره مهم و سرنوشت‌ساز از زندگی، پارسه‌گرد برآن شد تا این اپلیکیشن را برای ارتقاء سطح دانش و امنیت روانی بارداران محترم در دسترس شما قرار دهد.

این اپلیکیشن تحت یک سامانه منسجم به صورت هفته به هفته، تمامی مطالب مورد نیاز بارداران را که شامل: باید و نبایدهای بارداری، توصیه پزشکان در دوران بارداری و یادآوری تاریخ‌های مهم و تغییرات فیزیکی بدن زنان باردار را به‌صورت کامل دنبال می‌کند.

مادران عزیز با ورود به بخش محاسبه بارداری می‌توانند با واردنمودن تاریخ زایمان خود، دریابند که در چندمین هفته بارداری خود هستند و همچنین کلیه اطلاعات مورد نظر خود را، به‌صورت هفتگی، از زمان شروع بارداری تا به‌دنیا آمدن نوزاد آینده‌شان دنبال نمایند.

مرجع تمامی مطالب این اپلیکیشن، سایت‌های معتبر انگلیسی زبان هستند که با تایید کارشناسان مربوطه ترجمه شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد. در بخش کودک‌ و کودکیاری وب‌سایت پارسه‌گرد، برای سؤالات شما در مورد باروری، پیشگیری از بارداری، اقدام به بارداری و آنچه در مورد نوزاد آینده خود (از روزهای ابتدایی زندگی‌اش تا دوران خردسالی) نیاز به دانستن دارید، از مطمئن‌ترین منابع و جدیدترین پژوهش‌ها، پاسخی جامع و مفید دریافت کنید.

امیدواریم که تلاش این مجموعه جوابگوی نیازهای شما عزیزان باشد.

برو به بالا